Hry bez hranic

Dne 12.10. pro nás uspořádal Domov bez zámku program zaměřený na aktivity spojené s handicapem.Téměř celé dopoledne jsme strávili na školním hřišti, kde jsme měli možnost vyzkoušet tyto činnosti: ovládání invalidního vozíku, chůze se slepeckou holí, přiřazování obrázků ,komunikace bez mluvení, manipulace s papírem a stříhání pouze  jednou rukou, balanční aktivity. Součástí programu bylo i vyhodnocení jednotlivých stanovišť a obdržení diplomů, medailí a dárečků.
       Při konečné besedě žáky zajímala řada věcí, na které jim zaměstnankyně Domova bez zámku rády odpověděly.Bylo to velmi příjemné dopoledne  a děkujeme !!

Hry bez hranic